Autor Subiect: CINE DECIDE CAND E TIMPUL SI DE CE MAI MEREU E PREA TARZIU?  (Citit de 12342 ori)

soli

• Vizitator
R?spuns: CINE DECIDE CAND E TIMPUL SI DE CE MAI MEREU E PREA TARZIU?
« Răspuns #15 : Martie 26, 2010, 12:25:30 a.m. »
mariana , am raspuns la pm !

meme ,am vazut ca ati reusit sa va programati ,ati obtinut vreun E pentru investigatii ? bela e internata la munchen , avem un card care pare sa ne asigure , deocamdata nu am avut probleme , a facut pneumonie , dar vor sa faca si un cateter cam in doua sapt . si nu stiu daca proaspatul nostru card o sa ne permita , asha ca incerc sa ma gandesc sa obtin un e pt cateter .

o seara buna !

mariana

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 434
    • Vezi Profilul
« Răspuns #16 : Martie 27, 2010, 07:40:28 p.m. »
dragilor sa stiti ca pe 27 mai trebuie sa fim la spital la domnul doctor sandica
de luni trebiue sa incerc sa fac rost de cei 22500 euro  care mi se solicita
nu stiu ce inseamna investigatii si tratament de specialitate dar vom vedea
va rog sa imi spuneti daca stiti cu aproximatie cam de citi bani mai am nevoie in afara de cei 22500 euro { pentru mincare ,alte servicii ,etc}
am primit si acceptul clinicii asa ca  cu DUMNEZEU inainte
soli mersi pentru intentii dar deocamdata sa vedem ce facem la BAD
va doresc sanatate tuturor
                     mariana si ioana boca

monica

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
    • Vezi Profilul
« Răspuns #17 : Aprilie 29, 2010, 10:06:07 p.m. »
seara bun?! de c?nd nu am mai scris au trecut ?i s?rb?torile de Pa?te ?i acum se apropie 1 mai .sper c? a?i avut s?rb?tori frumoase ?i c? ?ngera?ii vo?tri sunt bine ?i veseli.?mi pare tare r?u Soli de toate ?ncerc?rile prin  care trece?i dar sunt convins? c? o ve?i scoate la cap?t cu bine ?i c?nd ve?i privi ?n urm? nu v? ve?i aduce aminte c? printre nori a fost ?i soare. am ob?inut ?i noi o programare pentru Andrei pe 21 iulie ?i am f?cut dosarul pentru formularul minune.cei de la CAS ne au spus c? e, ?n principi OK, dar nu ?i vor da acceptul dec?t la 2 -3 s?pt?m?ni ?nainte de opera?ie. de ce, nu a? putea s? spun. la fel a?i p??it ?i voi? sau e doar o tactic? de a lor?v? pup cu mult drag ?i v? doresc o sear? frumoas? ?i o noapte lini?tit?.

soli

• Vizitator
« Răspuns #18 : Mai 06, 2010, 11:49:49 p.m. »
Buna Monica , ai fost sfatuita astfel pt ca formularul E se acorda pentru urgentze medicale , multumesc mult pentru incurajari !

covit ionela

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 46
    • Vezi Profilul
« Răspuns #19 : Decembrie 05, 2011, 11:12:55 a.m. »
am o fetita de 11 ani care trebuie operata suferind de dsa larg  dsv hipertensiune pulmonara am vrut sa facem interventia aici unde locuim dar se cer prea multi bani de care nu dispunem stiu ca pentru copilul tau tr sa lupti cu toata puterea ta si speram ca cu ajutorul domnului doctor Eugen Sandica SA REUSIM FARA A FACE IMPRUMUTURI IN BANCI CA SA SALVAM VIATA COPILULUI NOSTRU pentru ca asa e sistemul in RO o sa mai revin cu detalii.

soli

• Vizitator
« Răspuns #20 : Decembrie 08, 2011, 12:45:29 p.m. »
ionela iti tinem pumnii, de ce fetita ta a ajuns asha de tarziu sa primeasca o sansa ,

mariana

• Sr. Member
    • Vezi Profilul
« Răspuns #21 : Decembrie 25, 2011, 07:28:06 p.m. »
IONELA  NU DISPERA
TOATE DE VOR REZOLVA ,DAR CU MULTA RABDARE SI PERSEVERENTA
MULTA SANATATE

CRACIUN FERICIT

covit ionela

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 46
    • Vezi Profilul
« Răspuns #22 : Februarie 25, 2012, 03:07:40 p.m. »
TOTUL SA REZOLVAT CU BINE DATORITA ECHIPEI DIN BAD SI PERSOANELOR CUNOSCUTE AICI NUMAI DUMNEZEU STIE CAND E MOMENTUL NU HOTARAM NOI DUMNEZEU MI A SCOS O IN DRUMUL MEU PE ANDREEA AS CARE E O PERSOANA EXTRAORDINARA EA NE INDRUMAT PE ACEASTA CALE MULTUMESC DIN NOU TUTUROR!

mariana

• Sr. Member
    • Vezi Profilul
« Răspuns #23 : Februarie 25, 2012, 07:14:46 p.m. »
MA BUCUR CA TOTUL A IESIT OK  SI SUNTETI BINE