Autor Subiect: Sa ne cunoastem!  (Citit de 106699 ori)

dragoslava

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 43
    • Vezi Profilul
R?spuns: Sa ne cunoastem !
« Răspuns #300 : Martie 18, 2010, 10:26:56 p.m. »
Si inca ceva pentru parintii care au nevoie de bani si doresc sa organizeze campanii de adunare de fonduri pentru a-si putea ajuta copiii sa ajunga la tratamente in strainatate (tocmai am vazut si mesajul Doinei). Noi am facut asta pentru fiul nostru, Rares, care a fost operat pe creier in Germania. Pot sa pun la dispozitie date de contact si sfaturi pentru a reusi. Bineinteles ca depinde de suma si de urgenta; dar in cazul vostru, vorbesc de Darius, nu e o suma foarte mare (daca nu reusiti sa obtineti E112). Cine are nevoie de ajutor in acest sens imi poate trimite mesaj pe adresa de mail cu care sunt inregistrata pe acest site.
Multa sanatate tuturor.

mamazmeilor

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
    • Vezi Profilul
« Răspuns #301 : Martie 26, 2010, 04:14:02 p.m. »
ne-am intors si totul a decurs nesperat de bine.puiutul nostru e un copil sanatos.va povestesc pe larg mai tarziu.multumesc pt incurajari.
 :-*

mihav

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • Andrei-dupa operatie
    • Vezi Profilul
« Răspuns #302 : Martie 27, 2010, 10:58:34 p.m. »
Buna seara. Citesc si ma ingrozesc de ceea ce se intampla in tara noastra. Condoleante transmit si eu celor doi parinti care si-au pierdut fetita. Ma numesc Mihaela si am ajuns si noi in Bad Oeynhausen cu baietelul nostru Andrei, care a fost operat pe data de 22.03.2010 de catre dl. dr Sandica. Intradevar, dl dr este un om minunat, mai mult decat devotat meseriei pe care si-a ales-o si pe care il recomand tuturor parintilor care au copii cu malformatii cardiace. 

nicoleta

• Administrator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 589
    • Vezi Profilul
« Răspuns #303 : Martie 29, 2010, 09:52:53 a.m. »
Oana, ma bucur pentru voi, ma bucur ca este totul bine !!!!
Cand ai timp te astept sa ne spui povestea voastra si experienta de la clinica din Italia.

nicoleta

• Administrator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 589
    • Vezi Profilul
« Răspuns #304 : Martie 29, 2010, 09:55:27 a.m. »
Vad ca nu am scris aici, dar va rog sa continuati postarea mesajelor la celalalt subiect: Sa ne cunoastem (2)!
Aici s-au adunat prea multe pagini.
Multumesc pentru intelegere.