Autor Subiect: Preturi interventii  (Citit de 3334 ori)

g.anca

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
    • Vezi Profilul
Preturi interventii
« : Martie 22, 2013, 06:27:39 p.m. »
Buna ziua,
As dori sa stiu daca cineva stie pretul unei interventii la clinica dr Sandica! Mentionez ca avem un baietel de 8 luni care trebuie operat de Dsv si DsA.Multumesc

petruoana

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
    • Vezi Profilul
Re: Preturi interventii
« Răspuns #1 : Martie 22, 2013, 09:51:55 p.m. »
Buna Anca

Eu iiti spun din ce am auzit , preturile sunt diferite dar mai jos dd 25.000 eur nu am auzit sa fie ! Dar stii despre formularul E112 ?

g.anca

• Newbie
  • *
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : Martie 23, 2013, 03:54:09 p.m. »
Buna,
si multumesc pentru raspuns! da, stim de formularul E112, doar ca pentru prboblema fiului nostru nu ne semneaza.din pct lor de vedere e o "operatie de rutina".Defapt noi am fost programati pe data de 18 la operatie.Am fost trimis la un spital pt analize si acolo David a luat printre altele si rotavirus.asta ne a facut sa ne orientam spre strainatate, mai ales ca, sa zic asa, nu e prima data cand din cauza 'sistemului patim asa ceva!:(

Laura Varga

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : Martie 28, 2013, 10:24:14 p.m. »
Pot sa intreb din ce oras e medical care va spus asa ceva?

g.anca

• Newbie
  • *
    • Vezi Profilul
« Răspuns #4 : Martie 29, 2013, 01:47:25 p.m. »
buna,
Din cluj!

Laura Varga

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
    • Vezi Profilul
« Răspuns #5 : Martie 30, 2013, 11:00:20 a.m. »
anca, haide te rog si pe FB aici http://www.facebook.com/groups/172684166113607/

ti-am trimis si un mesaj pe privat

Madeleine

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
    • Vezi Profilul
« Răspuns #6 : Aprilie 02, 2013, 12:19:18 p.m. »
Opera?ia ptr DSA si DSV e chiar de rutina,daca o putem numi a?a. Dar in cazul bebelusul nu ?tiu daca e chiar at?t de indicat sa fie operat imediat, depinde de m?rimea defectului ptr ca se poate ?nchide de la sine pana la v?rsta de 2 ani, pe l?ng? faptul ca se poate face un intervent mai pu?in invaziv. Ma refer la ?nchiderea defectului cu o umbreluta introdus? printr-un cateter. Asculta p?rerea mai multor speciali?ti, ?nainte de a alege opera?ia.

Ave?i grija de voi.

nicoleta

• Administrator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 589
    • Vezi Profilul
« Răspuns #7 : Iunie 10, 2014, 05:38:46 p.m. »
Buna Elena,

bine ati venit pe forumul inimioarelor speciale! Cati ani are fetita ta? Sa-mi dai mai multe detalii, sa va adaug si pe voi intr-o lista a copiilor despre care stim unde au fost diagnosticati si operati.
Si te rog sa ne dai mai multe detalii si despre medicii pe care ii recomanzi. Unde si cum ii pot contacta alti parinti?