Autor Subiect: HUGO- TRUNCHI ARTERIAL COMUN TIP 1, BRASOV  (Citit de 7477 ori)

Mara [mQQm]

• Hero Member
  • Mesaje postate: 539
    • Vezi Profilul
Re: HUGO- TRUNCHI ARTERIAL COMUN TIP 1, BRASOV
« Răspuns #15 : Martie 21, 2014, 08:36:53 a.m. »
Ce ma bucur, Ioana, ca sunteti bine!! Nu mai stiam nimic despre voi de imediat dupa operatie. Mi-a scapat comentariul de aici. Tare mult ma bucur ca ati luptat cu toate obstacolele si ca acum Antonia e bine!!
If I had a prayer, it would be this: ?God spare me from the desire for love, approval, or appreciation. Amen.? 
We live in a house of mirrors and think we are looking out of the windows?Fritz Perls

HUGO

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
    • Vezi Profilul
« Răspuns #16 : Aprilie 01, 2014, 08:04:16 p.m. »
Astazi i-am dat drumul lui Hugo, dupa trei saptamani de terapie intensiva, corpul lui nu a mai rezistat si a trebuit sa ne despartim.
Au fost trei saptamani in care, medicii au incercat sa-l smulga din bratele lui Dumnezeu, Hugo a luptat si suferit mult, iar noi am aflat ce inseamna iubirea unui parinte si sentimentul asta inimaginabil de puternic.
Ne bucuram pentru aceste scurte clipe petrecute cu el, suntem uniti si vom incerca sa ne regasim.

nicoleta

• Administrator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 589
    • Vezi Profilul
« Răspuns #17 : Aprilie 07, 2014, 03:14:55 p.m. »
Dragilor, de cand am vazut ultimul mesaj de la voi, incerc sa-mi gasesc cuvintele pentru a va transmite ca sunt alaturi de voi.
Imi pare tare rau, nu pot sa-mi imaginez ce este in sufletul vostru, dar sunt parinte si stiu cat de mult doare orice se intampla cu un copil.
Ingerasul Hugo a ales un alt loc, unul unde nu exista durere.
Condoleante. Sa fiti paziti de ingerul vostru.

anamitru

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
    • Vezi Profilul
« Răspuns #18 : Aprilie 25, 2014, 06:29:40 p.m. »
Dragi parinti

va dorim multa putere desi va fi greu sa o gasiti.....stiu exact ce simtiti pentru ca in 23 martie noi am pierdut o pe micuta noastra Iulia Maria.....erati in BO atunci ? Va intreb pt ca atunci.....in acele momente in care Iulia mirra un tatic roman incerca sa ne incurajeze spunandu-ne si aratandu-ne un bebelus care de aprox 2 sapt era tinut in viata....nu stiu dc despre voi era vorba....oricum ar fi e crunt ce vi se intampla....ce ni se intampla ....e nefiresc dar viata este uneori si asa.....e datoria noastra sa nu ne lasam ....sa luptam....sa mergem inainte si sa nu ne pierdem credinta in Dumnezeu

Doamne ajuta

HUGO

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
    • Vezi Profilul
Re: HUGO- TRUNCHI ARTERIAL COMUN TIP 2, BRASOV
« Răspuns #19 : Mai 02, 2014, 05:13:38 p.m. »
Dragi parinti,
va multumim din suflet pentru mesaje si condoleante, pentru ajutor si sustinere, mergem mai departe!

Dragi viitoare mamici,
ce aveti nevoie de informatii despre nasterea in Bad Oeynhausen, ne puteti scrie pe urmatoarele adrese: tinoiule@hotmail.com & sebastian_rg@yahoo.com , va raspundem cu mare drag. La fel cum si noi am gasit ajutor si speranta prin voi, dorim sa dam si noi mai departe.